Y0007538R968A9L
MFR.Part #
Y0007538R968A9L
JLCPCB Part #
C1469291
Description
-55℃~+125℃ 538.968Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS