Y000751R1000T9L
MFR.Part #
Y000751R1000T9L
JLCPCB Part #
C1475610
Description
-55℃~+125℃ 51.1Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS