Y000750R0600B9L
MFR.Part #
Y000750R0600B9L
JLCPCB Part #
C1467818
Description
-55℃~+125℃ 50.06Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS