Y000750R0000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000750R0000B0L
JLCPCB Part #
C1467822
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors