Y000750K0000D9L
MFR.Part #
Y000750K0000D9L
JLCPCB Part #
C1469636
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS