Y0007509R760B9L
MFR.Part #
Y0007509R760B9L
JLCPCB Part #
C1467827
Description
-55℃~+125℃ 509.76Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS