Y00074K48900T9L
MFR.Part #
Y00074K48900T9L
JLCPCB Part #
C1475766
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.489kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS