Y00074K22000T0L
MFR.Part #
Y00074K22000T0L
JLCPCB Part #
C1475565
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.22kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS