Y00074K20000T0L
MFR.Part #
Y00074K20000T0L
JLCPCB Part #
C1475803
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.2kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors