Y000749K9500A9L
MFR.Part #
Y000749K9500A9L
JLCPCB Part #
C1477132
Description
-55℃~+125℃ 49.95kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS