Y000748K0000B0L
MFR.Part #
Y000748K0000B0L
JLCPCB Part #
C1468882
Description
-55℃~+125℃ 48kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS