Y0007482R600T9L
MFR.Part #
Y0007482R600T9L
JLCPCB Part #
C1473461
Description
-55℃~+125℃ 482.6Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS