Y000747K5000T0L
MFR.Part #
Y000747K5000T0L
JLCPCB Part #
C1477636
Description
-55℃~+125℃ 47.5kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors