Y0007461R610T9L
MFR.Part #
Y0007461R610T9L
JLCPCB Part #
C1473267
Description
-55℃~+125℃ 461.61Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS