Y000745R9400T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000745R9400T9L
JLCPCB Part #
C1484083
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 45.94Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS