Y0007458R108T9L
MFR.Part #
Y0007458R108T9L
JLCPCB Part #
C1473273
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 458.108Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS