Y0007441R160T0L
MFR.Part #
Y0007441R160T0L
JLCPCB Part #
C1473282
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 441.16Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors