Y0007435R800A9L
MFR.Part #
Y0007435R800A9L
JLCPCB Part #
C1469213
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 435.8Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS