Y0007423R733T9L
MFR.Part #
Y0007423R733T9L
JLCPCB Part #
C1473366
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 423.733Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS