Y000740K0000Q0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000740K0000Q0L
JLCPCB Part #
C1476404
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 40kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors