Y000740K0000F9L
MFR.Part #
Y000740K0000F9L
JLCPCB Part #
C1469780
Description
-55℃~+125℃ 40kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS