Y0007402R000Q0L
MFR.Part #
Y0007402R000Q0L
JLCPCB Part #
C1497576
Description
-55℃~+125℃ 402Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS