Y00073R00000B9L
MFR.Part #
Y00073R00000B9L
JLCPCB Part #
C1477470
Description
-55℃~+125℃ 3Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS