Y00073K01000T0L
MFR.Part #
Y00073K01000T0L
JLCPCB Part #
C1473274
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.01kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors