Y0007392R000B0L
MFR.Part #
Y0007392R000B0L
JLCPCB Part #
C1467753
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 392Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors