Y0007385R000T9L
MFR.Part #
Y0007385R000T9L
JLCPCB Part #
C1473272
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 385Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS