Y0007377R940T9L
MFR.Part #
Y0007377R940T9L
JLCPCB Part #
C1473509
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 377.94Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS