Y000735K3550T9L
MFR.Part #
Y000735K3550T9L
JLCPCB Part #
C1477827
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 35.355kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS