Y000734K8250Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000734K8250Q9L
JLCPCB Part #
C1476690
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 34.825kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS