Y000731R0000F9L
MFR.Part #
Y000731R0000F9L
JLCPCB Part #
C1462165
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 31Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS