Y000730R0000F9L
MFR.Part #
Y000730R0000F9L
JLCPCB Part #
C1464581
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS