Y000730K0000T9L
MFR.Part #
Y000730K0000T9L
JLCPCB Part #
C1477839
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS