Y0007300R000T139L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007300R000T139L
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS