Y00072K94000T0L
MFR.Part #
Y00072K94000T0L
JLCPCB Part #
C1473298
Description
-55℃~+125℃ 2.94kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors