Y00072K50000F9L
MFR.Part #
Y00072K50000F9L
JLCPCB Part #
C1464647
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS