Y00072K25000Q0L
MFR.Part #
Y00072K25000Q0L
JLCPCB Part #
C1470981
Description
-55℃~+125℃ 2.25kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors