Y00072K24500V9L
MFR.Part #
Y00072K24500V9L
JLCPCB Part #
C1481082
Description
-55℃~+125℃ 2.245kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS