Y00072K22220Q9L
MFR.Part #
Y00072K22220Q9L
JLCPCB Part #
C1470975
Description
-55℃~+125℃ 2.2222kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS