Y000729K9250T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000729K9250T9L
JLCPCB Part #
C1476460
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 29.925kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS