Y000729K4000B9L
MFR.Part #
Y000729K4000B9L
JLCPCB Part #
C1471305
Description
-55℃~+125℃ 29.4kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS