Y0007290R900T9L
MFR.Part #
Y0007290R900T9L
JLCPCB Part #
C1473271
Description
-55℃~+125℃ 290.9Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS