Y000728K0000F9L
MFR.Part #
Y000728K0000F9L
JLCPCB Part #
C1469196
Description
-55℃~+125℃ 28kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS