Y000727K7770V0L
MFR.Part #
Y000727K7770V0L
JLCPCB Part #
C1486011
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 27.777kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors