Y000722K0000F9L
MFR.Part #
Y000722K0000F9L
JLCPCB Part #
C1469219
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS