Y000720K0000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000720K0000Q9L
JLCPCB Part #
C1471152
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS