Y000720K0000Q0L
MFR.Part #
Y000720K0000Q0L
JLCPCB Part #
C1471014
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors