Y0007202R020Q9L
MFR.Part #
Y0007202R020Q9L
JLCPCB Part #
C1471003
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 202.02Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS