Y00071K87000T0L
MFR.Part #
Y00071K87000T0L
JLCPCB Part #
C1469179
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.87kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS