Y00071K60000T9L
MFR.Part #
Y00071K60000T9L
JLCPCB Part #
C1473589
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS