Y00071K35000T9L
MFR.Part #
Y00071K35000T9L
JLCPCB Part #
C1493014
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.35kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS